883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

wnoszenie rzeczy

Streczowanie mebli

Usługi transportowe - dodatkowe


Mamy przyjemność zaprezentować państwu świadczone przez naszą firmę usługi transportowe i zaprosić do skorzystania z naszej szerokiej oferty transportowej. Realizujemy przeprowadzki i transport zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, biur i instytucji państwowych. Realizujemy transport i przewóz pojedynczych rzeczy, jak również świadczymy przeprowadzki na szerszą skalę.


Wnoszenie mebli i zabezpieczenie


Oferujemy możliwość przeprowadzki mieszkań prywatnych, domów czy siedziby firm. W zależności od zapotrzebowania Klienta realizujemy tylko przewóz rzeczy lub kompleksową usługę z pakowaniem, zabezpieczeniem, demontażem, zniesieniem, transportem, wniesieniem i montażem. Wszystko to w przystępnej cenie, szybko i bezstresowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dysponujemy sprawną i wyszkoloną kadrą pracowników. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych jak i firm, którzy byli zadowoleni z jakości świadczonych przez nas pracy. 


Montaż i demontaż


Starannie analizujemy zapotrzebowanie klienta i dobieramy dla niego optymalne również pod względem ceny rozwiązania. Istnieje możliwość umówienia się na rozliczenie za godzinę pracy lub ustalone z góry. W przypadku większych zleceń lub przy obsłudze stałych klientów i firm dokonujemy indywidualnej wyceny z uwzględnieniem specjalnych rabatów.  W ramach usługi transportu - na życzenie możemy dokonać również utylizacji rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia, starych lub niepotrzebnych.

Skontaktuj się z nami i wyceń swoją usługę. Zapraszamy!