883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon


Pakowanie elektroniki


Przeprowadzki Pleszew


Potrzebna profesjonalna ekipa do przeprowadzki? Przeprowadzki Pleszew wykonujemy przez wiele lat, mamy fachową wiedzę i doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem Klientów. Przeprowadzki wykonujemy rzetelnie, sprawnie i terminowo. Wykonujemy przeprowadzki małe i duże, również te o wysokim stopniu trudności. Realizujemy przeprowadzki mieszkań, domów, firm, biur i instytucji itp. Oferujemy transport mebli, przewóz rzeczy i gabarytów, transport pianin i fortepianów, kas i sejfów pancernych. 


Kompleksowa usługa przeprowadzkowa - wszystkim się zajmiemy, spakujemy i zabezpieczymy, wniesiemy i zniesiemy, przewieziemy, dokonamy montażu i ustawienia mebli we wskazanym miejscu. Jeżeli potrzebujesz przewieźć mniejszą ilość rzeczy lub szukasz transportu zakupionego towaru ze sklepu do domu zamów taxi bagażowe. Bagażówka przewiezie zakupione meble, artykuły wyposażenia wnętrz itp. Możemy wykonać sam przewóz rzeczy. Starannie zabezpieczamy powierzone nam mienie. Na wyposażeniu posiadamy niezbędne materiały do zabezpieczenia jak folie bąbelkowe, koce, gąbki itp. Zabezpieczenie wliczone jest w cenę usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale organizujemy swoją pracę, dzięki czas przeprowadzki Pleszew ograniczony jest do minimum. Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne. 


Dysponujemy kilkoma samochodami o różnej ładowności, w zależności od ilości przewożonych rzeczy dobieramy mniejszy lub większy samochód. Dostosowujemy się do terminów wskazanych przez Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń bo obszarem naszej działalności jest powiat pleszewski, jeździmy w miejscowości Pleszew Chocz Dobrzyca Gizałki Czermin Gołuchów. Transport wykonujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego i Polski na trasie Poznań przeprowadzki Pleszew Warszawa Wrocław Łódź Gdańsk Kraków Bydgoszcz Śląsk itp. Podejmujemy się różnych nietypowych i specyficznych zleceń. Przy stałej współpracy i obsłudze większej ilości zleceń korzystne rabaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Skorzystaj z usług, które zostaną wykonane sprawnie i solidnie. Zadzwoń i zapytaj o cenę.