883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Przewóz szafy w Krotoszynie

przeprowadzka domu

Przeprowadzki Krotoszyn


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług transportowych. Realizujemy przeprowadzki osób prywatnych mieszkań Krotoszyn, domów oraz firmowe relokacji siedzib biur, asortymentu magazynów, sklepów itp. Wykonujemy również mniejsze przeprowadzki - taxi bagażowe przewiezie sprawnie mniejszą ilość rzeczy lub jedną rzecz, w ramach tej usługi zapewniamy odbiór i przewóz zakupionej rzeczy ze sklepu do domu. Jeżeli chodzi o większe przeprowadzki najpierw starannie planujemy i doradzamy, wybieramy najlepsze i najtańsze rozwiązania dla Państwa. 

Transport mebli w Krotoszynie


Oferujemy transport mebli: regału, szafy, sofy, łóżka, stołu, foteli, krzeseł itp. oraz przewóz rzeczy takich jak sprzęt rtv i sprzęt agd, realizujemy ponadto przewóz nietypowych rzeczy np. wielkogabarytowych: pianin, sejfów, quadów, skuterów itp. Podejmujemy się nietypowych zleceń. Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z jakości świadczonej pracy, a tak stresujące sytuacje jak przeprowadzkę mieszkania czy biura wspominali pozytywnie. Do każdej przeprowadzki Krotoszyn podchodzimy indywidualnie a nasza usługa jest kompleksowa. Pracownik może dokonać demontażu mebli, starannie zabezpieczyć mienie, następnie ustawić rzeczy we wskazanym przez Państwa miejscu po ich transporcie. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów przystosowanych do transportu rzeczy. Przewóz rzeczy w zależności od wielkości przeprowadzki realizowany jest przez mniejszy lub większy samochód czy kontener z windą. Zatrudnieni pracownicy są przeszkoleni i sprawni fizycznie, jak również posiadają wieloletnie doświadczenie. Usługi transportowe świadczymy od wielu lat co zapewnia wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń i zapytaj o cenę.  


Obszarem wykonywania transportu jest powiat krotoszyński, działamy na terenie takich miast i gmin jak Krotoszyn Kobylin Sulmierzyce Zduny Koźmin Wielkopolski Rozdrażew, przeprowadzki mogą być wykonane również do innych miast w Polsce jak przeprowadzki Kościan Warszawa Wrocław Poznań Łódź Kraków Gdańsk itp. przeprowadzamy również klientów z innych miast na teren województwa wielkopolskiego. Jeżeli szukasz solidnej firmy, która wykona transport w dobrej cenie - fachowo i bezstresowo - nie zwlekaj i skontaktuj się z nami  - Zapraszamy.