883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Taxi bagażowe

kontener z windą w Poznaniu

Taxi bagażowe


Świadczymy usługi taxi bagażowe na terenie województwa wielkopolskiego dla osób prywatnych oraz firm. Taksówka bagażowa Poznań przetransportuje państwa rzeczy zarówno na małych odległościach jak i  dłuższych trasach. Bagażówka to szybki i wygodny przewóz rzeczy, mebli, sprzętu RTV AGD. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dokładamy szczególnej staranności aby nasi klienci byli zadowoleni z realizowanych przez nas usług. Starannie dobieramy pracowników obsługujących przeprowadzki. Usługi transportowe są realizowane w sposób kompleksowy. Przeprowadzki od A do Z. Doradzamy, planujemy, na życzenie możemy rzeczy spakować za państwa, zabezpieczamy je, znosimy, dostarczamy do miejsca docelowego i wnosimy. Oferujemy demontaż i montaż, jak również na życzenie utylizację. Podpowiadamy jak właściwie i bez stresu  zaplanować duże przeprowadzki, segregować i pakować rzeczy. Możemy odebrać i przewieźć dla ciebie rzeczy ze sklepów meblowych ogrodniczych czy budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferowanych przez nas usług.


Transport bagażowy dostępny od ręki


Usługę taxi bagażowe Poznań wykonujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego w miastach takich jak Poznań Piła i okolice. Tanie taksówki towarowe Poznań dojeżdżają do Twojego mieszkania i transport bagażowy możliwy przez telefon. 

Słupca Oborniki 

Gniezno. Bagażówka dojedzie do Szamotuły Czarnków Czarnków Koło Kalisz czy Krotoszyn. Obsługujemy również miasta Turek Nowy Tomyśl

Konin oraz przewóz rzeczy w 

Jarocin. Nasze bagażóki przeniosą mienie do okolic Września Gostyń Środa Wielkopolska. Przeprowadzamy Wągrowiec oraz takie miejscowości jak Złotów Śrem Pleszew Rawicz taksówki bagażowe w miejscowości

Kościan.


Nasz transport bagażowy jest dostępny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i umówieniu godziny podstawienia samochodu dostawczego do Państwa lokalizacji. Wykonujemy usługi dla firm, osób prywatnych oraz instytucji Państwowych na terenie całego miasta i Polski.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG PRZEPROWADZKI.


Odbiór drewna

Przewóz krzeseł

transport sejfu