883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Transport krajowy

Przeprowadzka gniezno

Przeprowadzki Gniezno


Witamy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy - wykonujemy usługi przeprowadzkowe i transportowe. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia i staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania Klienta znając jego potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z usługi taxi bagażowe Gniezno i transport rzeczy, realizujemy również przeprowadzki mieszkań domów biur i firm. Oferujemy przewóz rzeczy, mebli, kanap, sof, regałów, sprzętu RTV AGD, instrumentów muzycznych, pianin, fortepianów, sejfów, skuterów, quadów, motorów itp. Oferujemy doskonałą jakość świadczonych usług przewozowych oraz atrakcyjne ceny. Przeprowadzka dokonana przez naszą firmę zostanie zrealizowana szybko z zachowaniem niezbędnej staranności i ostrożności. 


Transport mebli i rzeczy


Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy w sposób doskonały potrafią zorganizować sobie pracę i maksymalnie skrócić czas przeprowadzki Gniezno. Zdobyte doświadczenie daje gwarancję, że przewożone rzeczy dotrą do miejsca docelowego nienaruszone i bez uszkodzeń. W profesjonalny sposób możemy zabezpieczyć przewożone rzeczy jak również dokonać ich demontażu i montażu oraz ustawić we wskazanym przez państwa miejscu. Na życzenie rzeczy niepotrzebne lub stare możemy za dodatkową opłatą również zutylizować. Wybieramy najbardziej optymalne rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu z nami i do współpracy. Zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty.


Przewóz krajowy i Ue


Transport i przeprowadzki wykonujemy na terenie Gniezno Witkowo Czerniejewo Trzemeszno Kłecko Łubowo Niechanowo Kiszkowo Mieleszyn Czerniejewo. Możliwość realizacji przeprowadzki do lub z innego województwa na terenie Polski np. na trasie Łódź Poznań Przeprowadzki Gniezno Warszawa itp.