883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Zabezpieczenie płyt


Transport mebli


Oferujemy Państwu usługi transportowe mebli i rzeczy na terenie województwa wielkopolskiego. Przewozimy wszelkiego rodzaju meble i rzeczy, zarówno te tradycyjne jak i  nietypowe oraz wielkogabarytowe. Usługa transport mebli Poznań i wielkopolskie może obejmować tylko sam przewóz jak również demontaż, montaż, zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie transportu, zniesienie, wniesienie, ustawienie we wskazanym miejscu.


Przewóz rzeczy na terenie województwa Wielkopolskiego.


Przewozimy meble, kanapy, sofy, regały, szafy, krzesła, biurka, pianina, fortepiany, wyposażenie sklepów, sprzęt RTV i AGD.  Jeżeli chcą Państwo samodzielnie zapakować rzeczy po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania za dodatkową opłatą dostarczymy odpowiednio wcześniej kartony i inne niezbędne rzeczy do ich zapakowania. Przewóz mebli Poznań może obejmować przewóz dzieł sztuki, obrazów, ikon, rzeźb, antyków itp. Istnieje możliwość odebrania rzeczy zamówionych w sklepach meblowych, ogrodniczych, oferujących wystrój wnętrz i budowlanych i dostarczenie ich do wskazanego przez Klienta miejsca. Wykonujemy również inne nietypowe zlecenia w zależności od zapotrzebowania Klienta. 


Wniesienie i montaż mebli


Oferujemy optymalnie korzystne ceny w stosunku do jakości wykonanej usługi. Przy większych zleceniach istnieje możliwość  negocjacji ceny. Jesteśmy firmą która potrafi zmierzyć się z każdym zadaniem, a powierzone nam rzeczy przetransportowane zostaną w nienaruszonym stanie. Posiadamy niezbędne materiały i doświadczenie potrzebne do prawidłowego zabezpieczenia Bardziej i mniej kosztownych rzeczy. Jeżeli chcesz przewieźć swoje rzeczy bezpiecznie, szybko i bezstresowo z naszą firmą jest to jak najbardziej możliwe. Wykonujemy również przewóz i transport mebli Poznań Warszawa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.