883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Przeprowadzkia firm


Przeprowadzki Złotów


Firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi transportowe i przeprowadzkowe. Realizacja przeprowadzek małych i dużych, jak również przewóz jednej rzeczy czy odbiór ze sklepu i dostawa do domu Klienta - taxi bagażowe. Oferujemy kompleksowość przeprowadzki Złotów znoszenie i wnoszenie mebli i sprzętów na piętra, załadunek i rozładunek, zabezpieczenie przewożonych rzeczy przed uszkodzeniem (folie bąbelkowe, stretchowe, koce, gąbki itp.) już w cenie. Przeprowadzki wykonujemy od wielu lat, mamy duże doświadczenie dlatego wybieramy najbardziej optymalne rozwiązania dla Klienta.


Wykonujemy przeprowadzki mieszkań, segmentów i domów jednorodzinnych oraz przeprowadzki firm, siedzib biur, magazynów, hurtowni itp. Przewóz rzeczy różnego rodzaju w tym dużych gabarytów, transport mebli: łóżka, sofy, kanapy, narożnika, materaca, szafy, regału, sprzętu rtv i agd, pianina, dywanu itp. Pracownicy naszej firmy są rzetelni, przeszkoleni i sprawni fizycznie. Jesteśmy wyposażeni we wszystkie niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonych rzeczy. Dbamy o powierzone nam mienie, rzeczy dotrą do wskazanego miejsca w stanie nienaruszonym. Zapewniamy pełen zakres usług i profesjonalizm. Dysponujemy kilkoma samochodami o różnej ładowności, w tym z windą. Usługi przeprowadzki Złotów przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Przekonaj się, że przeprowadzka nie musi być stresująca, może przebiegać sprawnie i kojarzyć się dobrze. Odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń i zapytaj o cenę transportu. Zapraszamy.

Przeprowadzki domów Złotów


Jeździmy w obrębie powiat złotowski w następujących miejscowościach Złotów Krajenka Jastrowie Okonek Tarnówka Lipka Zakrzewo. Przewóz wykonujemy również do lub z innych miast na terenie Polski na trasach Poznań Wrocław przeprowadzki Jarocin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk itp. Oferujemy profesjonalne podejście do Klienta oraz wykonanie usługi na najwyższym poziomie w przystępnych i atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadzwoń i zapytaj o cenę usługi. Wycena gratis. Zapraszamy do współpracy.