883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Transport w kraju

Przeprowadzka i noszenie mebli

Przeprowadzki Luboń


Jesteśmy firmą przeprowadzkową z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki Luboń mieszkań i domów, jak również firm, biur, magazynów, hurtowni, muzeów. Podejmujemy się również różnych nietypowych zleceń. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów z dużą ładownością czy samochodami wyposażonymi w windę. Zatrudniamy kompetentnych pracowników z doświadczeniem, których profesjonalnie szkolimy. W naszym wyposażeniu znajdują się wszelkie potrzebne materiały do zabezpieczenia transportowanych rzeczy. 


Jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, a przeprowadzki wykonywane fachowo i solidnie i w przystępnych i korzystnych cenach. Oferujemy przeprowadzki Luboń i transport mebli i przewóz różnego rodzaju rzeczy: kanap, sof, materacy, łóżek, foteli, luster, opon, sprzętu rtv agd, brykietu, artykułów wystroju wnętrz itp. Taxi bagażowe i odbierze rzeczy ze sklepów typu meblowego, ogrodniczego, wyposażenia wnętrz czy z materiałami budowlanymi. 


Taskówka bagażowa


Taksówka bagażowa Luboń to szybki przewóz mniejszej ilości rzeczy. Zatrudnieni pracownicy zapewniają doskonałą organizację pracy a Twoje rzeczy dotrą do miejsca docelowego nienaruszone. W ramach kompleksowej usługi demontaż, zabezpieczenie, zniesienie, transport, wniesienie, montaż - wszystko w cenie. Brak dodatkowych opłat za użycie do zabezpieczenia posiadanych przez nas materiałów - folii bąbelkowych, stretchowych, papierów, kocy, taśm. Cieszymy się zadowoleniem i zaufaniem Klientów. Doradzamy i dzielimy się zdobytym przez nas bogatym doświadczeniem - przeprowadzki z nami są bezstresowe. Zapraszamy.


Usługi transportowe realizowane są przez naszą firmę na terenie powiatu poznańskiego  w obszarze miejscowości Lubań - Poznań. Przeprowadzki i transport do innych miast w Polsce na trasach przeprowadzki Luboń Warszawa Wrocław Poznań Łódź Kraków Gdańsk itp. w jedną lub dwie strony.. Wysoka jakość świadczonych usług i doświadczona kadra pracowników. Dla stałych Klientów rabat. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami  -  bezpłatna wycena. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.