883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon


- przeprowadzki mieszkań i firm

- transport mebli z montażem

- meblowóz z windą załadowczą

- wywózka starych gabarytów

- przewóz rzeczy z wnoszeniem

- usługi transportowe w Polsce 

- przeprowadzki międzynarodowe

- transport szaf, łóżka, komody 

- relokacje pianin, kas, szaf, sejfów

- taxi bagażowe po całym kraju

- przenoszenie mienia dużych instytucji

- przewóz palet i kartonów dla firm

- pakowanie rzeczy w mieszkaniach

- wypożyczalnia busów na godziny

Przeprowadzki 


Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą firmę usług transportowych i przeprowadzkowych. W ramach wieloletniego doświadczenia oferujemy swoje zaangażowanie i profesjonalizm przy wykonywaniu usługi. Realizujemy przeprowadzki Poznań zarówno małych mieszkań, domów, jak i firm oraz biur. Usługi transportowe świadczymy na jak najwyższym poziomie w dobrej relacji usługi do jej ceny. Oferujemy przewóz rzeczy w tym transport mebli - również tych o niestandardowych wymiarach i wielkogabarytowych np. pianin, szaf, regałów, kanap, sof, foteli, sejfów, kas pancernych, sprzętu RTV i AGD, antyków i dzieł sztuki. W ramach usługi taxi bagażowe mogą państwo zamówić przewóz sprzętu i rzeczy ze sklepu do domu.


Przeprowadzki mieszkań 


Usługi przeprowadzkowe mogą obejmować zabezpieczenie rzeczy przed ich uszkodzeniem w trakcie transportu, dokonujemy montażu i demontażu mebli i rzeczy. Istnieje możliwość spakowania za państwa transportowanych rzeczy i rozpakowania nich w miejscu rozładunku. Rzeczy są wynoszone i znoszone przez nas również z pięter i na piętra. Kierowcy są wyposażeni w sprzęt do zabezpieczenia jak i montażu i demontażu. Mogą państwo zamówić za dodatkową opłatą utylizację niepotrzebnych i starych  już rzeczy. Istnieje możliwość po uzgodnieniu wykonania przez nas usług transportowych również specjalistycznych i tych nietypowych.  Każdą przeprowadzkę małą czy dużą realizujemy z niezwykłą starannością, na co pozwala nam zdobyte przez wiele lat doświadczenie.Zaufaj nam a będziesz zadowolony, ponieważ przeprowadzka z nami jest to usługa wykonana na najwyższym poziomie i bez stresu, a do tego co też istotne w przystępnej cenie.  O wysokiej jakości naszych usług świadczą wystawione referencje oraz zadowolenie klientów.  


Usługi transportowe I przeprowadzki na terenie całego województwa i kraju


Zapraszamy do kontaktu codziennie od poniedziałku do soboty. Nie zwlekaj zadzwoń, zapytaj o 

szczegóły i wyceń swoją usługę. Usługi transportowe wykonujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego w miastach takich jak Poznań Piła Gniezno. Dojeżdżamy do Śrem Konin Szamotuły Czarnków Koło Kalisz Kościan. Obsługujemy również Mosina Murowana Goślina Konin miasta Turek Nowy Tomyśl Jarocin Gostyń Środa Wielkopolska. Robimy Przeprowadzki Poznań Warszawa Złotów Słupca Oborniki Śrem Września Pleszew Ostrów. Dotrzemy do Pobiedziska Swarzędz Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Krotoszyn. Nasz transport jest możliwy do miejscowości Koło Leszno Rawicz Ostrzeszów Kępno Międzychód i Chodzież. Przenosimy meble z wniesieniem w Luboń Trzcianka Wągrowiec oraz miejscowości Czarnków

transport ciężarowy

Przeprowazki mieszkań

Transport mebli