883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Bus z meblami

Przeprowadzka Garażu

Przeprowadzki Śrem


Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych. Realizujemy przeprowadzki Śrem małe i duże: prywatne przeprowadzki mieszkań i domów, jak również przeprowadzki firm, biur i instytucji. Oferujemy Państwu zarówno sam przewóz rzeczy - w tym celu stworzyliśmy usługę taxi bagażowe. 


Bagażówka zrealizuje przewóz zakupionych rzeczy do domu ze sklepów typu meblowego, budowlanego czy ogrodniczego. Taxi bagażowe szybko przewiezie mniejszą ilość rzeczy. Proponujemy Państwu przewóz rzeczy oraz ich załadunek i rozładunek. Jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się wszystkimi czynnościami związanymi z przeprowadzką oferujemy kompleksową usługę transportową polegającą na spakowaniu rzeczy, zabezpieczeniu ich, zniesieniu, przewozie, wniesieniu, rozpakowaniu. 


Transport mebli Śrem jak szaf, komód, regałów, łóżek, materacy, sof, kanap, sprzętu rtv i agd, pianin, fortepianów, sejfów. Zaplanujemy i doradzimy, jak prawidłowo zapakować i zabezpieczyć rzeczy oraz jak dobrać optymalny termin przeprowadzki. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, którzy sprawnie i bezpiecznie zapakują i przetransportują rzeczy. Z mieniem Klienta obchodzimy się niezwykle ostrożnie, profesjonalnie zabezpieczymy rzeczy kruche i delikatne jak szkło, lustra itp. W cenę wliczone są materiały służące do zabezpieczenia mienia jak folie bąbelkowe, stretchowe, tektury, filce, gąbki, koce itp. Zadzwoń i zapytaj o cenę. Z nami przeprowadzka będzie miłym wspomnieniem.


Gdzie działamy? Jeździmy na terenie powiat śremski w miejscowościach: Śrem Książ Wielkopolski Dolsk Brodnica. Realizujemy przeprowadzki Śrem i przewóz na terenie województwa wielkopolskiego oraz do innych miast na terenie Polski np. na trasach Poznań przeprowadzki Śrem Warszawa Łódź Gdańsk Wrocław Szczecin Kraków itp. Możemy wykonać przeprowadzkę z terenu innego województwa w Polsce na teren województwa wielkopolskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że o przeprowadzkach wiemy już wszystko i nic nie jest wstanie nas zaskoczyć. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Zapewniamy profesjonalne podejście i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. 

Skontaktuj się z nami.