883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Transport mebli Rawicz

Pakowanie rzeczy

Przeprowadzki Rawicz


Witamy na naszej stronie. Mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę. Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową z kilkuletnim doświadczeniem. Sprawnie planujemy cały proces przeprowadzki Rawicz i dbamy o każdy szczegół. Dbamy o naszych Klientów. Oferujemy przeprowadzki mieszkań i domów oraz firm, biur i instytucji. Realizujemy kompleksowe przeprowadzki, w tej opcji zajmiemy się wszystkim od a do z. 


W cenie materiały służące do zabezpieczenia, spakujemy, zabezpieczymy, załadujemy, przewieziemy i wniesiemy. Istnieje możliwość zniesienia zapakowanych i zabezpieczonych przez Państwa rzeczy, zabezpieczenia ich w samochodzie, transporcie i wniesieniu. Opcja taxi bagażowe oferuje możliwość samego transportu oraz pomocy przy załadunku. Za dodatkową opłatą możemy zutylizować stare i niepotrzebne rzeczy. 


Transport mebli w Rawiczu


Oferujemy przewóz transport mebli i przewóz rzeczy jak kanapy, sofy, foteli, łóżka, stołu, krzeseł, materaców, szafy, meblościanki, półki, sprzętów rtv i agd, kartonów, rzeczy osobistych, dekoracji, rzeczy kruchych i delikatnych jak szkło czy lustro oraz dużych gabarytów jak pianina, fortepiany itp. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby usługi transportowe Rawicz wykonywane były na najwyższym poziomie. Dostosujemy się do terminu przeprowadzki wskazanej przez Klienta. Doradzimy i podpowiemy. Oferujemy najwyższą jakość usługi oraz atrakcyjne ceny. Naszą najlepszą wizytówką jest zadowolenie Klientów, których mieliśmy przyjemność przeprowadzać. Dołącz do ich grona i zamów przeprowadzkę już dziś.


Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy doskonale zorganizować przeprowadzkę Rawicz i odbędzie się ona bez stresu. Działamy i jeździmy na terenie powiat rawicki w miejscowościach Rawicz Jutrosin Miejska Górka Bojanowo Pakosław. Transport realizujemy do innych województw i miejscowości na obszarze Polski  na trasach Poznań Wrocław przeprowadzki Rawicz Warszawa Łódź Kraków Gdańsk Bydgoszcz Szczecin itp. Możliwość zabrania towaru na różnych odcinkach trasy. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj o nasz cennik.