883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Droga do słupca

Przeprowadzki słupc

Pakowanie rzeczy

Przeprowadzki Słupca


Firma przeprowadzkowa oferuje usługi transportowe osobom prywatnym, firmom i instytucjom. Wykonujemy przeprowadzki mieszkań, segmentów, domów jednorodzinnych oraz przeprowadzki Słupca firm, biur, instytucji. Transport mebli i przewóz rzeczy jak sof, kanap, foteli, łóżek, stołów, regałów, szaf itp. Potrzebujesz przewieźć zakupione meble ze sklepu? Taxi bagażowe zrealizuje przewóz mebli, przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie sklepu typu meblowego, rtv czy agd, budowlanego itp. i przetransportujemy rzecz do Twojego domu, na życzenie wniesiemy i ustawimy tam gdzie chcesz, możemy dokonać również montażu. 


Oferujemy przeprowadzki od a do z. W tej opcji zajmiemy się wszystkim, zdemontujemy, zapakujemy, zabezpieczymy, zniesiemy, załadujemy, przewieziemy, wniesiemy, ustawimy, skręcimy. Wysokie piętra nie stanowią dla nas wyzwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie organizujemy przewóz dzięki czemu przeprowadzka trwa minimalną długość czasu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. 


Planujemy i doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, dostosowujemy odpowiedniej wielkości samochód, doradzamy jak prawidłowo spakować i zabezpieczyć rzeczy, jeżeli zdecydują się Państwo zrobić to samodzielnie. Podejmujemy się również nietypowych i trudnych czy złożonych zleceń. W skład naszej firmy wchodzą profesjonalni i wyszkoleni pracownicy, którzy odznaczają się wysoką sprawnością fizyczną. Zapytaj o szczegóły. Pracujemy przez cały tydzień z wyjątkiem niedzieli. Bezpłatna wycena. Zadzwoń.


Transport mebli Słupca


Usługi transportowe wykonujemy na terenie powiat słupecki w następujących miejscowościach Słupca Zagórów Orchowo Lądek Powidz Ostrowite Strzałkowo Słupca. Transport realizujemy do innych województw i miejscowości na obszarze Polski  na trasach Poznań przeprowadzki Słupca Warszawa Łódź Wrocław Kraków Gdańsk Bydgoszcz Szczecin itp. Możliwość wykonania przeprowadzki z terenu innego województwa na teren województwa wielkopolskiego. Przy obsłudze większych zleceń możliwość indywidualnej wyceny uwzględniającej rabat. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.