883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

montaż szafki


Przeprowadzki Czarnków


Firma przeprowadzkowa oferuje swoje usługi transportowe na terenie województwa wielkopolskiego i Czarnkowa. Obsługujemy zarówno małe przeprowadzki przewóz pojedynczych rzeczy - odbiór rzeczy, materiałów budowlanych ze sklepu typu budowlanego, ogrodniczego meblowego i dostarczenie do domu, jak również większe przeprowadzki Czarnków mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych, biur, firm, urzędów i innych instytucji. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji bardzo dużej ilości zleceń transportowych również tych nietypowych pozwala nam odpowiednio zaplanować każdą przeprowadzkę i wykonać usługę profesjonalnie i bezstresowo.


Rzeczy przewożone zabezpieczone są w prawidłowy sposób, który chroni je przed uszkodzeniem i pozwala dostarczyć do miejsca docelowego wskazanego przez klienta w nienaruszonym stanie. Kierowca posiada przy sobie wszelkie niezbędne materiały do zabezpieczenia jak folię bąbelkową, strechową, taśmy, pasy itp. Zabezpieczenie rzeczy wliczone jest już w koszt usługi. W przypadku kiedy Klient sam chce zapakować i zabezpieczyć swoje rzeczy podpowiadamy jak właściwie to zrobić. Możemy wcześniej dostarczyć również z dodatkową opłatą kartony do zapakowania transportowanych rzeczy.


W ramach swojej działalności oferujemy również usługę taxi bagażowe Czarnków - szybki przewóz rzeczy mebli sprzętu RTV i AGD. Podejmujemy się różnych zleceń również tych nietypowych, dobieramy optymalne rozwiązania i oferujemy korzystne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług.  Oferujemy kompleksowe przeprowadzki od A do Z.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i zapytaj o koszt usługi. Zapraszamy.Przeprowadzki realizujemy na terenie Czarnkowa,

Poznania 

i woj. wielkopolskiego. Również często jeździmy na trasie przeprowadzki Czarnków Warszawa.