883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Przeprowadzki Kępno Niemcy

transport mebli za granicę

duży kontener z windą

Przeprowadzki Ostrzeszów


Wykonujemy przeprowadzki mieszkań Ostrzeszów i domów na terenie całego województwa wielkopolskiego. Nasza firma dysponuje samochodami do przeprowadzek małych i dużych. Oferujemy samochody dostawcze typu blaszak i skrzynia z windą do przewozu ciężkich materiałów lub maszyn.  Przeprowadzamy również firmy sklepy biura szkoły oraz wszelkiego rodzaju instytucje państwowe potrzebujące relokacji swojej firmy. Nasi pracownicy dysponują foliami streczowymi, bąbelkowymi, pasami oraz kocami, które służą do zabezpieczenia przewożonego mienia podczas transportu. Każdy przedmiot jest przez nas  na życzenie starannie zniesiony i zabezpieczony do przewozu, tak aby nie uległ uszkodzeniu. 


Wykonujemy również małe przeprowadzki mieszkań w miejscowości Ostrzeszów, przewozy kanap regałów szaf oraz sof ze sklepu i do mieszkań prywatnych.  Jeśli potrzebujesz przetransportować wszelkiego rodzaju przedmioty i dobytek swojego życia, zaufaj naszemu doświadczeniu a wszystko odbędzie się bezstresowo i w miłej atmosferze. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie, gdyż nasza praca jest dla nas przyjemnością.  Robimy to już od wielu lat i przeprowadziliśmy niezliczoną ilość osób do ich mieszkań.  


Odbiór mebli ze sklepów


Wykonujemy również odbiór rzeczy i mebli do sklepów a także sprzętu AGD i RTV tak aby byli państwo zadowoleni z naszych usług w pełni. Świadczymy usługi również montażu i demontażu mebli starych i nowych oraz drobnych usług związanych z naszymi działaniami. Jeździmy również po Polsce i Europie wykonujemy przeprowadzki do Niemcy Czechy Słowacja Austria Węgry Wielka Brytania. Nasze samochody przygotowane są do przewozu mebli i posiadają wszelkiego rodzaju materiały zabezpieczeniowe, które są niezbędne przy usługach transportowych i taxi bagażowe wykonywane przez naszą firmę Zapraszamy do korzystania z naszych usług już dzisiaj wystarczy skorzystać z telefonu i wycenić usługę bezpośrednio z nami lub skorzystać z formularza kontaktowego z adresem mailowym.


Wykonujemy przeprowadzki na terenie powiatu ostrzeszowskiego w miejscowościach takich jak Grabów nad Prosną Mikstat wykonujemy przeprowadzki Ostrzeszów Warszawa Czajków a także jeździmy do Kobyla Góra Gminy Kraszewice.  Jeśli potrzebujesz przeprowadzić się z gminy Doruchów to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji przez prawie wszystkie dni tygodnia od rana do późnego wieczora, tak aby byli państwo zadowoleni z dyspozycyjności naszej firmy i możliwości skorzystania z usług w prawie każdym czasie.