883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Wnoszenie paczek

Przeprowadzki w Szamotułach

Przeprowadzki Szamotuły


Planujesz przeprowadzkę małą lub dużą, a może potrzebujesz przewieźć pojedyńcze rzeczy? Jeżeli tak doskonale trafiłeś. Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe, przeprowadzka z nami dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, znajomości oczekiwań klientów będzie bezstresowa, a Twoje rzecze bezpiecznie przewiezione do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Dysponujemy samochodami mniejszymi i większymi, które podstawiamy w zależności od zapotrzebowania Klienta.


Transport mebli


Realizujemy przeprowadzki Szamotuły małe i duże: mieszkań, domów, jak również przeprowadzki firm, biur, sklepów, magazynów itp. W ofercie mamy taxi bagażowe - przewóz pojedyńczych rzeczy, również ze sklepów budowlanych, ogrodniczych, meblowych itp. Przewóz rzeczy realizowany jest w sposób kompleksowy (demontaż, zabezpieczenie, zniesienie, wniesienie, montaż). Na życzenie ustawimy meble we wskazanym przez Klienta miejscu. Świadczy przewóz mebli i transport rzeczy np. sprzętu rtv i agd oraz wielkogabartowych i ciężkich jak pianina, kasy pancerne czy sejfy.     


Przeprowadzki wykonujemy od wielu lat, dzięki czemu możemy podjąć się również nietypowych zleceń. Dysponujemy przeszkoloną i doświadczoną kadrą sprawnych i silnych pracowników. Oferujemy korzystne i konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług. Doradzamy jak sprawnie zaplanować proces przeprowadzki. Mamy ze sobą niezbędne materiały do zabezpieczenia rzeczy. Na życzenie Klienta możemy wcześniej dostarczyć za dodatkową opłatą kartony potrzebne do zapakowania rzeczy. Pracujemy codziennie oprócz niedzieli, dostosowujemy się do terminu i godziny transportu wskazanego przez Klienta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.Przeprowadzki realizujemy na terenie powiat szamotulski na terenie takich miejscowości wchodzących w skład powiatu jak Obrzycko Pniewy Szamotuły Kaźmierz Wronki Duszniki Ostroróg. Usługi transportowe realizujemy również do lub z innych miast na terenie Polski np. transport województwo Wielkopolskie - Poznań powiat szamotulski - przeprowadzki Szamotuły Warszawa Wrocław Bydgoszcz Poznań Szamotuły Łódź Kraków Szczecin Gdańsk itp. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.