883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Pakowanie mebli

Przeprowadzki Oborniki domów

Transport drogowy

Przeprowadzki Oborniki


Jesteśmy firmą przeprowadzkową. Przeprowadzki Oborniki wykonujemy od wielu lat, w tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie. Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Dysponujemy flotą samochodów o różnej ładowności oraz kontenerem w windą. W zależności od wielkości przeprowadzki dobieramy odpowiedni samochód. Nasze samochody są przystosowane do przewozu rzeczy, wyposażone w pasy i inne niezbędne rzeczy. Pracownicy naszej firmy wykonują swoją pracę fachowo i rzetelnie. 


Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczeniu i przewozie transportowanego mienia. Realizujemy przeprowadzki mieszkań, domów, firm i instytucji. Oferujemy transport mebli i przewóz rzeczy. Kompleksowa przeprowadzka polega na wykonaniu przez nas takich czynności jak demontaż, zabezpieczenie, zniesienie, załadunek, przewóz, wniesienie, montaż. Jeżeli chcesz przewieźć zakupione rzeczy ze sklepu do domu takie jak łóżko, kanapa, zmywarka itp. zamów taxi bagażowe, bagażówka przyjedzie do sklepu i przewiezie zakupioną rzecz. Zapewniamy fachową i profesjonalną przeprowadzkę, która odbędzie bez stresów. 


Transport bagażowy Oborniki


Usługi przeprowadzki Oborniki wykonujemy sprawnie i rzetelnie, tak aby nawet najbardziej wymagający Klient był zadowolony. Zapewniamy możliwość transportu również na dłuższych trasach. Dostosowujemy się do terminu wskazanego przez Klienta. Dysponujemy wszelkimi materiałami potrzebnymi do zabezpieczenia, za które nie  trzeba dodatkowo płacić. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zadzwoń i zamów usługę transportową z naszą firmą.


Usługi transportowe wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego. Obsługujemy powiat obornicki, jeździmy w miejscowościach Oborniki Rogoźno Ryczywół. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów możemy wykonać przeprowadzkę lub transport z innego miejsca na terenie do Polski do województwa wielkopolskiego. Przeprowadzkę możemy wykonać także na teren innego miasta w Polsce np. na trasie Poznań Przeprowadzki Oborniki Warszawa, Poznań Wrocław, Poznań Kraków, Poznań Łódź, Poznań Bydgoszcz, Poznań Lublin, Poznań Gdańsk itp. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.