883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

załadunek w Piła

Przeprowadzka biura

Przeprowadzki Piła


Jeżeli szukają państwo firmy transportowej zajmującej się przeprowadzkami doskonale trafiliście. Przeprowadzkami zajmujemy się już od wielu lat i znamy doskonale specyfikę tej branży. Oferujemy usługi transportowe i przeprowadzkowe dla osób prywatnych oraz firm, przeprowadzki Piła mieszkań, domów, jak również biur czy magazynów. Taxi bagażowe jest to oferta pozwalająca na szybki przewóz poszczególnych rzeczy, również ze sklepów meblowych czy z wyposażeniem wystroju wnętrz do miejsca wskazanego przez Klienta. Z nami możesz być spokojny o swoje przedmioty, ponieważ obchodzimy się z nimi bardzo starannie.


Transport mebli i bagażówka


Wykonujemy transport mebli Piła i przewóz rzeczy takich jak np. regały, meblościanki, sofy, materace, biurka, stoły, materiały budowlane jak drzwi, okna itp. Gwarantujemy miłą obsługę i prawidłowe zabezpieczenie przewożonych rzeczy, szybką i bezstresową przeprowadzkę i to wszystko w przystępnych cenach. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Do zakresu naszej usługi wchodzi: rozładunek i załadunek, zabezpieczenie rzeczy, na życzenie ich montaż i demontaż, możemy również ustawić transportowane rzeczy we wskazanym przez Państwa miejscu. Standard realizowanych przez nas usług jest bardzo wysoki dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.


Przewóz i przeprowadzki w Polsce 


Działamy na terenie powiat pilski obsługujemy takie miejscowości jak Piła Wysoka Ujście Wyrzysk Łobżenica obsługujemy gminy Kaczory Szydłowo Miasteczko Krajeńskie Białośliwie. Możliwość transportu z lub do innego miasta czy województwa w Polsce np. na trasach  Szczecin Bydgoszcz  Przeprowadzki Piła Warszawa Koszalin Poznań Bytom itp.