883 903 730


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Przeprowadzka w Jarocinie

Pakowanie mebli

Przeprowadzki Jarocin


Czas na przeprowadzkę? Musisz przewieźć rzeczy do innego miejsca? Doskonale trafiłeś. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Przeprowadzkami zajmujemy się od wielu lat, znamy oczekiwania Klientów. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że Klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług transportowych. Oferujemy przeprowadzki prywatne mieszkań i domów oraz firmowe - przeprowadzki biur, firm, sklepów, magazynów itp. Kompleksowe przeprowadzki Jarocin polegają na dokonaniu przez naszą firmę wszystkich czynności z tym związanych jak zabezpieczenie, pakowanie, przewóz, montaż mebli itp. Realizujemy transport mebli przewóz szaf regałów sof kanap materacy łóżek sprzętu rtv i agd itp. przewóz rzeczy różnych rozmiarów i wymiarów w tym rzeczy wielkogabarytowych. 


Wykonujemy również dowóz i transport do domu rzeczy zakupionych w sklepach meblowych, ogrodniczych itp. - taxi bagażowe. Taksówkę bagażową Jarocin możesz zamówić bezpośrednio do sklepu po dokonaniu zakupów. Podejmujemy się również nietypowych zleceń. Posiadamy samochody o dużej ładowności, które są przystosowane do transportu rzeczy. Twoje mienie zostanie dostarczone do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Nasi pracownicy są doświadczeni i przeszkoleni w realizacji nawet tych trudnych i nietypowych zleceń. Jeżeli w trakcie przeprowadzki okaże się, że jesteś w posiadaniu rzeczy niepotrzebnych, których chcesz się pozbyć za dodatkową opłatą możliwość dokonania utylizacji. Dostosujemy się do terminu przeprowadzki wskazanego przez Klienta - pracujemy od poniedziałku do soboty. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy.


Obszar wykonywania naszych usług przeprowadzkowych to powiat jarociński, przeprowadzamy na terenie takich miejscowości jak Jarocin Żerków Jaraczewo Kotlin. Przewozy i transport wykonywane są również do innych województw i miast na obszarze Polski na trasach Poznań przeprowadzki Jarocin Warszawa Łódź Wrocław Gdańsk Szczecin itp. Oferujemy wysoką jakość usług w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - starannie planujemy i doradzamy. Zadzwoń i zapytaj o cenę i termin.