792 043 931


Przeprowadzki Wielkopolskie

Wycena usługi przez telefon

Przeprowadzka w Ostrowie

Transport do Warszawy

Przeprowadzki Ostrów


Zapraszamy państwa do skorzystania z naszej oferty usług transportowych i przeprowadzki Ostrów. Oferujemy przeprowadzki prywatne mieszkań, domów prywatnych, transport mebli. Specjalizujemy się ponadto w przeprowadzkach siedzib firm, biur, oddziałów, bibliotek, sklepów czy instytucji. Istnieje możliwość przewiezienia również pojedynczych rzeczy. Taxi bagażowe oferuje transport i przewóz wszelkiego rodzaju rzeczy: mebli, kanap, stołów, sof,  regałów, krzeseł, biurek, sprzętu elektroniczny i wszelkiego rodzaju RTV i AGD. 


Taxi bagażowe i transport mebli


Transportujemy rzeczy nietypowych rozmiarów i wielkogabarytowe takie jak pianina, fortepiany, sejfy itp. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe polegające na demontażu i montażu, zabezpieczeniu przewożonych towarów i rzeczy, transporcie i wniesieniu. Dysponujemy ekipą przeszkolonych pracowników sprawnych fizycznie. Każdą przeprowadzkę traktujemy indywidualnie, planujemy i starannie zabezpieczamy przewożony rzeczy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny. Realizowane przez nas przeprowadzki przebiegają niezwykle sprawnie i bezstresowo. Spokojnie mogą państwo powierzyć nam przewóz swoich rzeczy. Zapewniamy, że dołożymy daleko idącej dbałości w trakcie ich przewozu w Ostrowie.

Zadzwoń i zapytaj o koszt twojej przeprowadzki.


Przewóz krajowy i zagraniczny

Przeprowadzki realizujemy na terenie powiat Ostrowski. Obsługujemy osiedle Śródmieście Wenecja Krępa wykonujemy transport mebli i rzeczy na Nowe Parcele Kamienice Stare Parcele Pruślin Parcele Zacharzewskie Zębców Odolanowskie Spółdzielcze Zacisze Powstańców Wielkopolskich Dotrzemy do przewóz rzeczy Nowe Skalmierzyce Raszków Sieroszewice Ostrów Wielkopolski Sośnie Odolanów przeprowadzki mieszkań i firm do Przygodzice. Zapraszamy do korzystania z naszych usług już dzisiaj.